Wrzesień 2006

Szczęść Boże dla Młodej Pary!

W dniu 26 lipca b.r. w Chicago odbył się ślub Lucyny Łobos z Williamem Brownem z USA. Jest to wiadomość o tyle sensacyjna, że Lucyna spotkała Billa Browna w lutym br. podczas badań georadarowych w Gizie. Bill mieszkał w tym czasie w Kairze i własnymi metodami doszedł do tych samych wniosków i wskazał te same punkty, które wskazywała Lucyna w czasie sesji hipnozy, chanelingów i ubiegłorocznego pobytu w Egipcie.
Bill Brown przyjechał następnie do Polski na Drugie Międzynarodowe Sympozjum dotyczące Projektu Cheops we Wrocławiu, gdzie miał niezwykle interesujący wykład „Niebo nad piramidami w Gizie” („Night Skyes Over Giza”), gdzie znajomość z Lucyną ugruntowała się i pogłębiła. Zaznaczyć należy, że Lucyna nie zna języka angielskiego, a Bill nie mówi ani słowa po polsku. Musiała więc dominować komunikacja niewerbalna… Pomimo tych problemów miłość stała się decydującym elementem tej znajomości. Na początku lipca Lucyna wyjechała do Chicago aby pomóc w organizacji Sympozjum Projektu Cheops na tamtym terenie (które odbyło się 30 lipca 2006), Bill dojechał do niej z Kairu dwa tygodnie później i tam zapadła decyzja o ich ślubie.
Cóż – patrząc na to „ezoterycznie” można powiedzieć, że obydwoje zjawili się na Ziemi, aby się „przypadkiem” spotkać i razem sfinalizować Projekt Ratowania Ziemi. Patrząc na to praktycznie, połączyło się dwoje ludzi, którzy mają ten sam cel: doprowadzić do wykopalisk w rejonie Wielkiej Piramidy w poszukiwaniu grobowca jej Budowniczego.
Lucyna i Bill są obecnie w Kairze. Przylatują do Polski w piątek, 22 września na 10 dni, po czym wylatują do Stanów, aby po miesiącu ponownie powrócić do Kairu.
Życzymy Młodej Parze: NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI.
Umowa o wykopaliska.

W poniedziałek, 18 września br. podpisana została oficjalna umowa pomiędzy Uniwersytetem Wrocławskim a Narodowym Instytutem Badawczym Astronomii i Geofizyki w Kairze w sprawie badań i wykopalisk na terenie Płaskowyżu w Gizie. Do zapewnienia funduszy na te badania zobowiązała się odrębną umową z Uniwersytetem Fundacja „Dar Światowida”.
Umowa ta umożliwia złożenie podania przez Narodowy Instytut Badawczy do Najwyższej Rady Starożytności w Kairze o udzielenie pozwolenia na wykopaliska w rejonie Płaskowyżu w Gizie. Gdy takie pozwolenie zostanie wydane, wykopaliska mogą być rozpoczęte nawet w tym roku.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s