Sesja 98

CHEOPS (98)

PUBLICZNA SESJA CHANELINGU
8 marca 2009r – Poznań, Hotel-Restautacja ,,BROVARIA”.
UCZESTNICY: Lucyna Łobos, Bill Brown, Maria Kubacka, Maria Gritsch, Mariusz Borkowski oraz publiczność zgromadzona na spotkaniu

PYTANIE – M: Pytanie od publiczności zadane przez Marię Kubacką
PYTANIE – G: Pytanie od publiczności zadane przez Marię Gritsch
EN-KI: Odpowiedź na pytanie za pośrednictwem Lucyny Łobos

EN-KI:
Witajcie, witajcie w tym mieście Poznań. Tego dnia, takiego dla Was znaczącego, bo stworzyliście święto, Kobiet święto. A czemu nie ma święta mężczyzn? Też powinno być raz w roku. Cieszę się, że mogę tutaj być, ze mogę uczestniczyć w tym spotkaniu i będę mógł odpowiedzieć na Wasze pytania. Po raz pierwszy przez te wszystkie lata tej współpracy ziemskiej mam tą okazję z Wami rozmawiać w nietypowej scenerii, jaka jest tutaj, bo jeszcze w restauracji i to jeszcze piwa restauracji nie przemawiałem. Ja będąc na ziemi piłem wino. Tak naprawdę to wołałbym, gdzie czułbym się związany bardziej z naturą i swobodniej gdybym miał przemawiać do Was w lesie, ale warunki ku temu nie są stosowne. Jest to, co jest i należy się z tego cieszyć. Zatem ja Enki, bo takie me imię, słucham pierwszego pytania. Słucham:

M: Witaj Enki na dzisiejszym spotkaniu w Poznaniu. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni, że możemy Ciebie gościć. Oto pierwsze pytanie.

M:
Dlaczego uznani nauczyciele duchowi i osoby rozwijające się w tym kierunku nie uczestniczą w projekcie, a nawet negują całą działalność?

EN-KI:
Czy istoto ludzka znasz takie słowo, które nazywa się Ego? Można być na pokaz pod publikę wielkim uzdrowicielem, wielkim jasnowidzem, astrologiem też wielkim, a tak naprawdę w środku jest pusto. Czy negują? Jedni negują, drudzy pochwalają, gratulują grupie odwagi. Sprawdzaj dokładnie istoto ileż to jest zbieżności, jest pomiędzy tym, co jest przekazywane w tym, co wskazaliśmy zarówno w Hawarze, jak i w Gizie poprzez typowe badania naukowe, a teraz im bliżej roku 12-tego, tym więcej będzie potwierdzeń tego, co my przekazujemy, a dopiero potem jest to na światło dzienne przekazywane. Uważnie zatem czytaj. Słucham.

M:
Dziękujemy Enki. Oto następne pytanie od Adama:
Które miejsce na naszej ziemi odczuje największe zmiany do roku 2012?

EN-KI:
Adamie kłopotliwe pytanie zadałeś. Które najmniej odczuje? Najmniej to odczują plemiona, które mieszkają w Amazonii, które są odcięte w 90% od cywilizacji. Wszystkie inne kraje na wszystkich kontynentach odczują. Jedni mniej, drudzy więcej boleśnie – zmiany do roku 12-go. Zmiany zwłaszcza te gospodarcze, związane z kryzysem, dlatego trudno wymienić kraj, który najbardziej, bo w większym, w mniejszym stopniu wszystkie kraje. Słucham.

M:
Dziękujemy następne pytanie:
Drogi Enki, dlaczego te wszystkie przeszkody przy przygotowywaniu dzisiejszego spotkania?

EN-KI:
Brak porozumienia, brak wspólnego języka. Niby mówicie tym samym językiem, a jednak się nie rozumiecie. Dla jednych misja ratowania ziemi i rok 2012 to tylko fikcja, dla innych to tak daleko. Jeszcze dla innych, co ma być to będzie i jutrem przejmować się nie będę. Najważniejsza jest mamona, co by jeszcze napełnić kieszenie mamoną. Tylko kiedy nie da się zrealizować planu misji Cheops, to na nic się zda Wasza mamona. Nikomu nie będzie potrzebna. Tutaj można by było sobie obejrzeć film, który przedstawia rok 2012. Odwołuję do tego filmu dlatego, że jest pokazane, co się stanie z ludźmi i z tym całym systemem. Film nazywa się „Jestem legendą”. Słucham.

M:
Dziękujemy Enki. Mamy pytanie od Agnieszki.
Jak będzie wyglądała nasza rzeczywistość, jak odczujemy uruchomienie piramidy.

EN-KI:
Mądre pytanie zadałaś. Teraz tylko mała kwestia. Sporna kwestia. Jak szybko zostanie włożony do sarkofagu klucz. Klucz, którym jest budowniczy piramidy. Im szybciej tym lepiej, bo zabezpieczenie jest potrzebne przed Planetą X, która już oddziaływuje na umysły ludzkie. Dlatego jest już tyle chorób psychicznych, tyle depresji, tyle zaburzeń równowagi, tyle samobójstw. Szukacie przyczyny dlaczego tak się dzieje? Dlatego, że Planeta owa jest już co raz to bliżej. Szybsze zabezpieczenie, jeszcze w tym roku nie tylko złagodzi skutki energetyczne, które oddziaływują na Płanetę, a ta siła przelotu też nie poczyni szkód na Planecie Ziemia. Słucham.

M:
Dziękujemy za odpowiedź Enki. Mamy pytanie od Sylwii.
Dlaczego mam wrażenie, że znałam Ciebie Enki kiedyś bardzo dobrze? Czy to jest możliwe? Czy chciałbyś, abym w jakimś stopniu pomagała w projekcie Cheops? Jeśli tak, to w jaki sposób?

EN-KI:
Sylwio oczywiście jest to możliwe, bo ja, licząc czas ziemski stosunkowo nie tak dawno opuściłem Ziemię. Jest to zanotowane w Biblii, w Pierwszej Mojżeszowej, kiedy to Bogowie opuścili Ziemię. Jeśli chcesz znać dalszą historię, dlaczego jestem Tobie bliski zapraszam na sesję osobistą, bo to co bym powiedział, nie nadaje się na sesję publiczną. Słucham.

M:
Dziękujemy za odpowiedź. Pytanie od Henryka.
Drogi Samuelu, czy w tym roku Jan Paweł II będzie beatyfikowany?

EN-KI:Mógłbym powiedzieć krótkie słowa nie, nie będzie. Znajdą haczyk, który powstrzyma przed uczynieniem Białego Ojca dla nas takim pozostanie, uczynienia świętym, ale czy on sam tego chce na pewno? Druga sprawa to walący się wielki Babilon i tutaj właściwie religie całego świata będą mieć dosyć swoich problemów, jak się utrzymać niż to, kogo uczynić świętym. Słucham.

M:
Dziękujemy następne pytanie.
Czy świat do roku 2012 czeka wojna?

EN-KI:
Jeżeli chodzi o wojnę o jakiej myślisz. Światową – to nie. Takie lokalne przepychanki to będą. Tego uniknąć się nie da, ale światowej wojny nie będzie. Słucham.

M:
Dziękuję. Następne pytanie od Barbary.
Czy liczba urodzeniowa obliczona z daty urodzenia świadczy o ilości wcieleń? Jestem urodzeniową piątką. Czy jest to moje 5 wcielenie? Serdecznie pozdrawiam Barbara.

EN-KI:
I tutaj Barbaro powinienem Ciebie poprosić na sesję osobistą. Sama zdecydujesz. Przyjechać – kontynuować dalej to pytanie, czy nie. Otóż liczba urodzeniowa nic nie ma wspólnego z wcieleniami. Gdzieś ty się tych bzdur naczytała. Natomiast wpływ na życie ma liczba jaka składa się z Twojego Imienia, wiec policz jaka liczba jest Twoją liczbą Barbaro i ta liczba prowadzi Ciebie przez całe życie, ale też nie ma nic wspólnego z wcieleniami. Czy chciałabyś być na Ziemi po raz piąty? Tylko Piaty? Chyba nie Barbaro. Masz ich dużo więcej. Dla nas, dla Ciebie i dla Was wszystkich najistotniejsze jest wcielenie pierwsze i właściwie to obecne, w którym żyjesz teraz. Decyzje przyjazdu pozostawiam Tobie. Słucham.

M:
Dziękujemy za odpowiedź. Mamy pytanie od Marcina.
Czy istnieje sposób, aby narodziny dziecka przebiegały bez bólu i komplikacji dla matki i dziecka?

EN-KI:
Bez bólu to raczej nie, ale bez komplikacji – tak. Kiedy matka, kobieta będąca w ciąży prowadzi zdrowy i higieniczny tryb życia, dba o aktywność fizyczną, czyli ćwiczy prawidłowo się odżywia to wtedy taki poród jest o wiele lżejszy i bez komplikacji. Wyjątek stanowi uszkodzenie płodu lub coś, co jest związane z genetyką. Tak natura stworzyła, że poród powinien odbywać się nie w silnych, ale niewielkich bolach. Słucham.

M:
Dziękujemy za odpowiedź Kochany Enki. Mamy pytanie od Barbary, Witolda i Pawła.
Drogi Enki. Czy przejście planety Nibiru zagraża egzystencji na innych planetach w naszym układzie słonecznym? Czy oni mają wpływ na nasze bezpieczeństwo poprzez swoje zabezpieczenia jeśli takie posiadają?

EN-KI:
No to odpowiadam. Przede wszystkim Ja taki sobie astrolog, co następuje stwierdzam.
W tym układzie słonecznym poza Ziemią nie ma innego życia w materii. Jesteście w tej chwili jedni i jedyni. Jeśli myślicie też o Orionie i Syriuszu, to owa planeta X im nie zagraża. Otarcie się planety X o inne planety w układzie słonecznym nie będzie większej szkody, bo tam nie ma życia. Cały szturm i cała troska i wielka praca skierowana jest właśnie na Ziemię, na której jest życie. Myślę, że kierując się na stronę misji Cheops lub tylko wejść na to żeby wpisać 2012, to dużo dodatkowych informacji otrzymacie czytając przez Internet. Słucham.

M:
Dziękujemy mamy pytanie od Haliny.
Drogi Samuelu czy człowiek cierpiący przez wiele lat fizycznie, czy psychicznie bez nadziei na wyleczenie, np. w przypadku choroby zaniku mózgu ma prawo do eutanazji?

EN-KI:
Gdyby był zanik mózgu o czym jest pisane, to ja nawet kiedy nie jestem medykiem stwierdzam byłabyś roślinką, bo główny komputer szwankuje – skoro myślisz pisząc takie pytanie, to znaczy, że chcesz żyć. Do regeneracji mięsni mózgu w organizmie, potrzebne jest złoto i jak najbardziej należałoby je spożywać, a nie pisać i myśleć o eutanazji. Jest to nierozsądne i nie powinno mieć miejsca w Twoim umyśle. Słucham.

M:
Dziękujemy za odpowiedź. Mamy pytanie od Ani.
Oprócz ochrony energetycznej, (miłość i światło) która płynie z naszych serc. Jak mogę pomóc? To co mi przekazujecie podczas medytacji ma czemuś służyć? Co mam z tym zrobić?
Ludzie, którzy odbierają te same przekazy, maja coś do zrobienia w roku 2012?

EN-KI:
Tak mają i najważniejsza rzecz. Żeby ci, którzy otrzymują przekazy, czy to na jawie, czy to podczas medytacji, czy podczas wizji, uświadomili innym ludziom, co jest najcenniejsze na Ziemi, a najcenniejsze jest życie, bo Ziemia nie zakończy się na roku 2012 tak, jak mówią co niektórzy wizjonerzy, zarzucając Misji Faraon kłamstwo. Oni widzą koniec świata.
Ja przekazuje koniec, ale tego systemu. Narodziny nowego życia, nowego systemu i to co macie przekazywać. Słucham.

M:
Dziękujemy mamy pytanie od Bogumiły.
Kochany opiekunie Ziemi Enki. Tak się cieszę z pierwszego spotkania z Twoją Energią miłości. Mam pytanie. Jestem z partnerem, który mnie w przeszłości zranił. W imię miłości wybaczyłam mu. Dlaczego los sprawił, że znowu jesteśmy razem? Co nam da ten związek? Czy to jest spotkanie prawdziwej miłości?

EN-KI:
Powiedziałaś bardzo piękne słowo. Wybaczyłam swojemu partnerowi. W partnerstwie, jak i w miłości są wzloty i są upadki. Najważniejszą rzeczą jest, umieć wybaczać i Ty to zrobiłaś, wiec ta miłość i wzajemne bycie ze sobą jest Wam pisane i będziecie ze sobą, bo tak rzeście sobie ustalili. Wasz związek nie będzie oparty na tylko wzajemnym wybaczaniu, ale na miłości, wiec pielęgnujcie ją każdego dnia. Słucham.

M:
Dziękujemy. Następne pytanie od Bogumiły.
Czy Marysia, która się opiekuje i Wiktorek mój wnuczek są to Kryształowe lub Indygo dzieci?

EN-KI:
O jednej rzeczy powinniście pamiętać – zrozumieć. My jako istoty duchowe potrzebujemy materii. Na czym się oprzeć? W tej chwili mam tylko słowa, wiec jeśli będą podane do ręki zdjęcia, to wtedy można ustalić Kim są te dzieci, które teraz też krzyczą. Słucham.

M:
Następne pytanie od Bogumiły.
Na co jest uczulona pięcioletnia Ania? Na co ma alergię? Czy można ją wyleczyć? Jeśli tak to jak?

EN-KI:
Pięcioletnia Ania ma alergię pokarmową. Inaczej mówiąc jelitową. Przede wszystkim trzeba zrobić badania, testy, a potem ustalić sposób leczenia. Póki co to radze wyeliminować wszystkie surowe owoce z cytrusami włącznie i poobserwować dziecko. Słucham.

M:
Ostatnie pytanie od Bogumiły.
Jaka jest moja rola w ratowaniu ziemi?

EN-KI:
I na ten temat już było mówione. Otwórz swe serce i mów o zagrożeniu innym ludziom, ale mów ostrożnie i tym tylko, którzy zechcą Ciebie słuchać. Słucham.

M:
Dziękujemy. Mamy pytanie od Igora.
Dziękuję Ci kochany Enki za dotychczasową wiedzę zdobytą podczas lektury poprzednich sesji oraz proszę o dalsze wsparcie nas ludzi na Planecie Ziemia. Oto pierwsze pytanie. Czy możliwe jest bezpośrednie kontaktowanie się z Tobą tak, aby otrzymać dopowiedzi w sprawach osobistych. Nie zawsze jest to możliwe na tzw. sesji osobistej. Po czym poznać, czy odpowiedz nie pochodzi od Ego lub nieprzychylnego bytu?

EN-KI:
Czy masz na myśli Ego Lucyny? Już dawno wyleczyliśmy Ją z Ego. Pozostała tylko pokora. Jest to możliwe, wiec jeśli jesteś gotów na to, żeby mieć z nami kontakt, to zapraszam Ciebie na pierwszą lekcję, czyli na sesję osobistą. Przekażę pewne tajniki, jak się kontaktować z nami i odpowiem na resztę pytań. Słucham.

M::
Czy podróże astralne będą ogólnie dostępne po roku 2012? Czy można nauczyć się ich już teraz? Czy można je praktycznie wykorzystać do rozwoju?

EN-KI:
Każda istota ludzka ma te podróże astralne. Tylko w większości nie pamiętacie. Po roku 012 ta blokada zostanie usunięta i podróże będą czymś zupełnie naturalnym. Słucham.

M:
Dziękujemy za odpowiedz. Mamy pytanie od Magdy.
Drogi Enki. Chciałabym się Ciebie poradzić. Czy podążam we właściwym kierunku?
Do czego powinnam dążyć, a z czego zrezygnować?

EN-KI:
Dobrze Magdo. Bardzo dobrze, ale to już będzie podciągnięte pod sesję osobistą, wiec zapraszam Ciebie Magdo na te nauki po kierunek życia. Słucham.

M:
Jakie znaczenie ma dla nas wszystkich dzisiejsze spotkanie w Poznaniu?

EN-KI:
Wiec zapytam się tak jak z reguły pytam się większości. A rozum to Ty masz? Mówię o misji ratowania Ziemi. Mówię o życiu, wiec daj sobie odpowiedź. Czy Zycie dla Ciebie jest cennym darem, czy też mało znaczącym darem i wtedy będziesz mieć odpowiedź, dlaczego to jest po rożnych zakątkach Ziemi głoszone jedno. Ratujcie Ziemię. Ratujcie własne życie. I to jest moja odpowiedź. Słucham.

M::
Dziękujemy Enki. Mamy następne pytanie.
Czy osoby w projekcie Cheops są bezpieczne?

EN-KI:
Nie. Tak samo jak i Wy. Jeśli Ziemia nie otrzyma zabezpieczenia, podzielą swój los z Wami wszystkimi, z tą tylko różnicą, że ci, co są w projekcie misji ratowania Ziemi są tego świadomi. Większość ludzi nie jest świadoma, wiec nie ma żadnego wyróżnienia na czas, kiedy Ziemia nie otrzyma zabezpieczenia. Słucham.

M:
Dziękujemy za odpowiedz drogi Enki. Mamy pytanie od Ani.
Czy otworzę swoje centrum medycyny naturalnej i czy moim zadaniem jest w życiu leczyć ludzi jako bioenergoterapeuta?

EN-KI:
Anno. Twój cel jest wzniosły i pochwalam tą myśl i byłbym w stanie wraz z innymi istotami duchowymi wejść do spółki i pomóc Tobie, ale i tutaj jest ale Anno. Wchodzisz, chcesz wejść na rynek jako mała rybka. Na rynku są już rekiny. Anno nie rzucaj się na rekiny, bo Cię zjedzą. Poczekaj, bo takie ośrodki będą po roku 012 potrzebne. Twój plan zakiełkował i Twój plan się zrealizuje, ale wstrzymaj się. Jeszcze nie teraz. Słucham.

M:
Dziękujemy za odpowiedź. Mamy pytanie od Barbary.
Drogi Enki. Mój syn choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Czy może brać suplement KI? Pic ziele glistnika, a może zalecałbyś coś innego?

EN-KI:
Jak na dzisiejszy czas nic mi nie przychodzi do mojej duchowej głowy. Nie wysyłam do medyków, bo ci jeszcze bardziej dziecko zrobią chore, ale to co jest podawane, jest dobre i niech dalej to spożywa. Tak długo, jak będzie to potrzebne. Słucham.

M:
Dziękujemy. Pytanie od Barbary.
Czy Twoje poprzednie imię to Gabriel, Anioł Gabriel? Czy to Ty zwiastowałeś kolejne wcielenie Twojego brata En-Li, czyli Jezusa?

EN-KI:
Nie. Czy sadzisz, że w tej anielskiej triadzie, czyli tego stopnia najwyższego jestem tylko Ja, Jezus i Maria? Jest cały zastęp i tutaj musiałbym Ciebie zaprosić na sesję osobistą. Co do tego zwiastowania nowiny Marii, który oznajmił, że urodzi dziecko. Tyle mogę powiedzieć. Słucham.

M:
Dziękujemy. Pytanie od Witolda
Witaj Enki mam wrażenie, że ktoś nas ludzi wykorzystuje jako bateryjki. Komu i do czego jest potrzebna ta energia płynąca z miłości i nienawiści?
Czy te energie płynące są w równowadze?

EN-KI:
Nie chciałbym takiej równowagi mieć na wadze miłość i nienawiść. Czy jesteście sterowani? Jak zdalnie sterowane roboty? Nie. Otrzymaliście tylko na 2000 tys. lat Ziemię pod całkowite zarządzanie. Cały świat duchowy i inne światy miały się tylko przyglądać, jak istoty ludzkie poradzą sobie ze sobą z zarządzaniem Ziemią i z miłością, i z nienawiścią, i ze wszystkim, co jest na Ziemi. Jaki efekt tego zarządzania jest, nie musze tłumaczyć. Słucham.

M:
Dziękuję za odpowiedź. Kolejne pytanie.
Czy w najbliższej przyszłości do wytwarzania energii będą wykorzystywane ogniwa wodorowe?

EN-KI:
Tak. To, co dzisiaj jest wybudowane przeciw ludzkości do zabijania, po roku 012 będzie służyć dla dobra ludzkości. Już nie będzie tej rabunkowej gospodarki, jaka jest dotychczas. Także te wszystkie urządzenia wyprodukowane przeciw, będą pracować dla. Słucham

M:
Dziękujemy. Następne pytanie od Witolda
Przewidujesz uderzenie meteorytu w Bałtyk tego roku? W którym miejscu możemy się spodziewać tego kataklizmu?

EN-KI:
Witoldzie nareszcie byłaby atrakcja. Nieprawdaż? Tak ludzi ludzie lubią się bać. Zwłaszcza obserwować z daleka tego, co się wydarzy, bo gorzej gdyby to się miało wydarzyć tam, gdzie Ty będziesz mieszkał czy mieszkasz. Zdajemy sobie sprawę, my byty z Oriona, co mogłoby się stać, kiedy meteoryt spadnie do Bałtyku. Wody wpływają do dwóch największych rzek. Czy to takie trudne do wyobrażenia sobie, co będzie dalej? Jeszcze za wcześnie na to, żeby doprowadzić do takiego kataklizmu w Polsce. Zwłaszcza, że polska jako ten kraj została powołana, wybrana do współpracy i chociaż Polacy są rozrzuceni na całym świecie, to wszędzie służą misji. Powiem to, co spowodowało, że właśnie Polacy, Polscy Słowianie zostali wybrani. Polacy mają dusze, dusze i to jest to, co chroni Polskę. Będzie robione wszystko, żeby albo rozbić ten meteoryt, który leci, albo na tyle się spali w atmosferze, że do Bałtyku spadnie tylko niewielka jego cześć nie powodując większych szkód. Jeśli sprawiłem przykrość, nie dałem satysfakcji tymi słowami, tym którym zależy na tym, żeby Polska była zalana, powinienem powiedzieć, że jest mi przykro, ale wcale nie jest mi przykro. Cieszę się, że można będzie Polskę uchronić. Słucham.

M: Dziękujemy Enki. Kolejne pytanie.
Drogi Enki, czy polscy naukowcy zrozumieli role Polski w ratowaniu świata?

EN-KI:
Powiedzmy, że zaczynają rozumieć, bo zaczynają współpracować, a to można nazwać już sukcesem. Słucham.

M: Dziękujemy. Kolejne pytanie
Czy cylindry Faraona pomogą ludziom?

EN-KI:
Wszystko może pomóc. Ważne jest tylko to, z jaką do tego podchodzisz wiarą. To sugestia i wiara czyni cuda, a nie to, co trzymasz w ręku. Słucham.

M: Pytanie od tej samej osoby.
Czy mogę pomóc w Projekcie Cheops?

EN-KI:
Zgłoś się, a potem będziemy rozmawiać. Wyznaczy się. Każdemu starczy miejsca i pracy w Projekcie Cheops. Słucham

M: Następne pytanie.
Jaką mamy pewność, że gdy będzie możliwe wejście do labiryntu, że nie wkradną się tam ciemne moce celem przejęcia kontroli nad projektem?

EN-KI:
Nie ma już takiej możliwości. Za krotki czas i trzeba iść do przodu, i do przodu iść będziemy. Słucham

M:: Dziękujemy za odpowiedź. Pytanie od Arnolda Halma
Czy byłem duchownym w starym Egipcie?

EN-KI:
To tak samo, jak granie w ruletkę albo trzy karty. Nie wiem, co jeszcze można wymyślić. Mam puste słowa napisane na kartce i mam odpowiedzieć? Przecież wyraźnie odpowiedziałem. Medium jest tylko kanałem, a Ja odbierając muszę mieć energię, więc jeśli chcesz wiedzieć, czy byłeś kapłanem i kiedy byłeś kapłanem w Egipcie, bo tak czujesz, to zapraszam na sesję osobistą. Słucham.

M:
Dziękujemy za odpowiedź. Kolejne pytanie.
Drogi Enki, dlaczego żaden Papież nie ogłosił nauki o reinkarnacji?

EN-KI:
I tutaj już kategorycznie sesja osobista, bo to, co powiem, gorliwym katolikom mogłoby się bardzo nie spodobać, więc przyjedź, to się dowiesz. Słucham.

M: Pytanie. Witaj Samuelu.
Ciekawi mnie obecnie, jak Ty się czujesz w roli opiekuna i czy jesteś zmęczony, czy irytujesz się również na naszą niewiedzę i lenistwo?

EN-KI:
Zmęczony to ja nie jestem. Nie znam słowa zmęczenie. Irytuję się to fakt, że się irytuję.
Tyle lat intensywnej pracy od roku 2000. W kółko to samo i trafia tylko do nielicznych. Innych nie interesuje ani Misja Cheops, ani rok 2012. Ziemski przywódca tego by nie wytrzymał. Ja jestem duchem i dlatego wytrzymuję. Słucham.

M:
Dziękujemy. Następne pytanie.
Rozumiem, że Ty i inni stworzyliście ludzi. Ciało, jako instrument dla duszy.
Czy Wy również stworzyliście nasze dusze? Jeśli tak, to by znaczyło, że nie są one nieśmiertelne, bo chyba Bóg, jako pierwszy ma możność twórczą i jemu przysługuje nieśmiertelność.

EN-KI:
Bardzo skomplikowane. Wszyscy jesteście, czy pochodzicie od tego samego Boga.
My wszyscy, Wy wszyscy. Dusza faktycznie jest nieśmiertelna, ale na własne życzenie może być śmiertelna i może przestać istnieć. Rozszerzyć to pytanie, ten temat mogę na sesji osobistej. Słucham.

M:
Dziękujemy Enki. Kolejne pytanie.
Drogi Enki dlaczego obecnie ma miejsce remont biblioteki Watykańskiej i czy są już zniszczone ważne dokumenty odnośnie 2012 roku?

EN-KI:
Zanim opuszczą Watykan, bo już schron jest gotowy, to rzecz oczywista, Ze zniszczą wszystkie dokumenty. Całą historię kościoła katolickiego od 2000 roku wstecz, do chwili obecnej. Rządy się przygotowują do opuszczenia i przywódcy religijni też. Oni to wszystko wiedzą i widzą. Dlaczego Wy istoty ludzkie dalej pozwalacie na to, żeby trzymać Was w takiej ciemnocie i pozwalacie sobie wmawiać, że nic się nie wydarzy? Słucham.

M: Dziękujemy. Mamy pytanie od von Maya.
Czy oczekuje świat ogólne głodowanie i kiedy w związku z tym powinienem pojechać do Egiptu?

EN-KI:
Do Egiptu możesz jechać w każdej chwili. Nie ma przeszkód. Jeśli Ziemia nie otrzyma zabezpieczenia, nie zdążycie głodować. Tak szybko to się stanie. Słucham.

M: Dziękujemy za odpowiedź. Kolejne pytanie.
Jak będzie wyglądało wyższe szkolenie po roku 012?

EN-KI:
Od razu wyższe? Od podstawowego zaczniecie, bo do życia w nowych warunkach tak naprawdę nikt nie jest przygotowany i trzeba wszystko włącznie z renowacją Ziemi, ratować Ziemię i szkolić Was. Słucham.

M: Następne pytanie.
Jak będą wyglądały małżeństwa po roku 012?

EN-KI:
O tak daleko to ja nie sięgam. Jak będą wyglądać małżeństwa? Na pewno nie tak, jak w dzisiejszym czasie. Większość małżeństw, które udają, że są małżeństwami, a tak naprawdę tylko żyją obok siebie, tego nie będzie. Słucham.

M: Dziękujemy za odpowiedź. Kolejne pytanie.
Czy Pan Jezus miał żonę?

EN-KI:
Nie. Maria-Magdalena była jego przyjaciółką. Nie była żoną. Twoje pytanie jest intrygujące i na pewno chciałbyś usłyszeć więcej, ale to nie na sesji publicznej. Zatem zapraszam na sesję prywatną. Słucham.

M: Dziękujemy za odpowiedź. Pytanie od Magdaleny.
Jaką mam rolę w tym projekcie? Czy choroby jakie mam, w miarę chociaż mi znikną? Jaką rolę ma mój chłopak w projekcie?

EN-KI:
Na to pytanie już dałem odpowiedz i misja dla wszystkich ludzi jest jednakowa. Zachować swoje życie i wejść do współpracy z Misją Cheops. Zapytaj też swego serca, co Ci podpowie i to będzie Twoja współpraca z Misją Cheops. Słucham.

M: Następne pytanie.
Czy Roksana jest dzieckiem Indygo?

EN-KI:
To w takim razie przyjdź ze zdjęciem Roksany. Ja Tobie odpowiem i dam poradę, jak sobie z tym urwisem radzić w życiu. Słucham.

M: Dziękujemy następne pytanie.
Cieszę się, że mogłem przybyć dzisiaj na spotkanie i zadać Tobie pytanie. Każdy z nas podlega reinkarnacji, chodzi oczywiście o istoty materialne. Czy to, co się dzieje obecnie w życiu każdego z nas, jest kreowane we wcześniejszym wcieleniu?

EN-KI:
Dużo by tego było, gdyby tak wszystkie wcielenia przekazywane były do następnego. Zawsze tylko niewielka cząstka, która jest potrzebna do aktualnego życia jest przekazywana. Każde następne życie to nowa lekcja, nowy program do przepracowania. Słucham.

M: Dziękujemy Enki. Pytanie od Oliwia z Meksyku.
Drogi nasz opiekunie Enki – bardzo, bardzo Cię kocham i kocham te wspaniałą Misję miłości i wiary. Chciałbym Ciebie spytać, czy po roku 012 będziemy mieli możliwość zadania pytań o rożnych aspektach naszych własnych poprzednich wcieleń oraz zadawania pytań na rożne tematy poruszane w sesjach? Bardzo dziękuję za odpowiedz.

EN-KI:
Nie widzę powodu, dla którego miałoby się coś zmienić. Wręcz przeciwnie. Mowa telepatii o czym wspominałem nie raz nie dwa, będzie szeroko rozpowszechniona i wielu, wielu z Was na własne życzenie będzie mogło telepatycznie się z nami kontaktować nie potrzebując pośrednika. Czyż nie będzie to wspaniałe? Słucham.

M: Dziękujemy za odpowiedź. Pytanie od 12 letniego Pawła.
Witaj kochany Enki. Powiedz proszę, jak przebiega misja faraon i czego jej najbardziej teraz potrzeba? Dziękuję Ci drogi opiekunie.

EN-KI:
Jest to miło, jak co raz to młodsze pokolenie wchodzi w szeregi Misji, a jeszcze, jak miło jest usłyszeć słowo kocham Cię. Każdy to lubi. Wszystko będzie układać się dobrze.
Bóg powiedział nawet „Za pięć dwunasta przed rokiem 012, jeśli ktoś się opowie za życiem – życie mieć będzie.” Mając te 12 lat, dzisiaj mogę powiedzieć, że będziesz potrzebny po roku 012 dla nas dla ziemi. Słucham.

M: Dziękujemy za odpowiedź. Pytanie od Wiktora z Meksyku.
Nasz drogi kochany przyjacielu Enki. Jestem w Meksyku. Proszę powiedz, jak mogę służyć Misji Faraon oraz kto i kiedy wzniósł tutaj te piramidy? Dziękuję Ci za Twoją opiekę i za to, że jesteś z nami wszystkimi.

EN-KI:
Kocham, dziękuję – jakie to są słowa miłe. Zwłaszcza, kiedy płyną z ust tak młodych ludzi. Opowiadam.
Piramidy w Meksyku zostały wybudowane przez przybyszów z Syriusza B. Wtedy, kiedy jeszcze ta współpraca pomiędzy Orionem, Ziemią, a Syriuszem układała się poprawnie.
To oni w Jukatanie wybudowali te wszystkie piramidy. Księżyca i słońca, wiec masz odpowiedź. Piramida słońca liczy sobie 9000 tys. lat. Piramida księżyca jest trochę młodsza, bo ma trochę więcej niż 8000 lat. Słucham.

M: Dziękujemy za odpowiedź. Pytanie od Adriana.
Drogi przyjacielu mam problem z zębami, a dokładniej z dziąsłami. Nazywa to się recesja dziąsłowa, czyli dziąsła opadły poniżej szkliwa zębów. Od pięciu miesięcy płuczę dziąsła korą dębową. Pryskam złotem i nic, nic nie pomaga, a było tak, jak jest. Może jest jakaś inna recepta na to, by pomogło. Dentyści twierdzą, że nigdy nie odrosną i że można tylko przeszczepy zrobić, ale jest to bardzo kosztowna sprawa. Proszę o pomoc.

EN-KI:
Na to teraz chwycę Ciebie za słowo. Piszesz było, jak jest, czyli choroba się nie pogłębia.
To już jest sukces, bo gdyby się choroba pogłębiała, to byś to zauważył, a Ty twierdzisz, że jest, jak było, czyli choroba powiedziała stop i teraz dalej zalecam to samo, bo jest to leczenie bardzo długie, co zapomniałem Tobie dodać. Teraz zalecam jeszcze, zakupienie złota tego w proszku, czyli suplementu KI i też zacznij to spożywać. Rehabilitacja czasem trwa kilka lat. Uzbrój się w cierpliwość. Słucham.

M: Dziękujemy za odpowiedź. Mamy kolejne pytanie.
Czy obecnie wykopaliska w Egipcie trwają pełną parą?

EN-KI:
Najlepiej byłoby powiedzieć – jedź. Jedź, to na własne oczy zobaczysz. Oczywiście, że wykopaliska nie stoją w miejscu, a najważniejsze jest to, że jest zezwolenie jedno,
a niebawem będzie drugie. To, o które nam chodzi, na Gizę, więc zapraszam do Gizy. Słucham.

M: Dziękujemy za odpowiedź. Następne pytanie.
Kochany Enki, dlaczego i z jakich środków została wybudowana stacja astrologiczna Waticano Obserwatore. Dlaczego i z jakich środków?

EN-KI:
Z takiego samego powodu, jak teraz jest niszczenie dokumentów w Watykanie i przygotowywanie się do ewakuacji. Chcą żyć. Chcą przeżyć rok 2012, a kochający ludzi kapłani będą się modlić za tych, którzy pozostaną na górze. Jak myślisz? Z jakich środków mogłoby być to wybudowane? Oczywiście, że z Waszych. Tak samo, jak i schron, do którego się udadzą. Słucham.

M: Dziękujemy. Mamy następne pytanie.
Czy dusza może przemieszczać się pomiędzy wymiarami i przeżywać poszczególne inkarnacje w równoległych światach?

EN-KI:
Oczywiście, że może. Nie ma przeciwwskazań. Duch może sobie wybrać każdą inną planetę zamieszkałą przez materię, albo wrócić na Ziemię. To tylko i wyłącznie zależy od ducha. Słucham.

M. G: Dziękujemy za odpowiedź. Kolejne pytanie.
Oto moje pytanie odnośnie ducha duszy. Z jakich odległych wcieleń mogą do nas docierać echa. Jak mocno mogą się objawiać? Jak je rozpoznać? Czuję się mocno związany z bitwami w rożnych częściach świata i historii oraz z pustynią.

EN-KI:
W takim stanie fizycznym nie odbierzecie kontaktu z wszechświatem i z innymi galaktykami. Jedynie może to być w ciele duchowym. Wtedy duch rzeczywiście odbiera, albo we śnie astralnym, kiedy w tym momencie, kiedy opuszczasz ciało i duch jest pozbawiony materii, dostaje te informacje, kiedy powracasz do materii to wydaje się Tobie, że miałeś wizję, sen. To jest właśnie to. Słucham.

M. G: Dziękujemy. Pytanie od Idy.
Od dłuższego czasu mam przeświadczenie, że tak zwane komory obciążające nad komnatą króla w wielkiej piramidzie symbolizują Egipski święty Kielan, który łączy Ziemię i niebo, by Ozyrys mógł zmartwychwstać. Wydaje mi się, że ma ten filar dużą rolę we wspomnieniach przy uruchomieniu wielkiej piramidy.

EN-KI:
I po co tak zawile? Czy dla Was im zawilej tym prościej i bardziej zrozumiale? Bo to co mówię prostym językiem jest za nic nie zrozumiałe, wiec mówię prostym językiem, to co ma być wykonane, czyli budowniczy król, który budował Wielką Piramidę, ma być włożony do pustego sarkofagu, a to co się znajduje poza, wyżej komnaty króla, w tym tajemnym pomieszczeniu, jest potrzebne właśnie do uruchomienia Piramidy. Po więcej informacji, jeśli chcesz, zapraszam na sesję osobistą. Słucham.

M. G: Dziękuję. Pytanie od Idy.
Czy dużo oficjalnych informacji o życiu Jezusa jest dla nas zatajane?

EN-KI:
Bardzo dużo, ale nie sądzisz, że tu na tej Sali będę ujawniał tajemnice i teraz jeszcze dodaję jednej Marii i drugiej Marii, akumulatory Lucyny się wyczerpują. Zważcie to sobie. Czas kończyć. Macie ostatnie dwa pytania i ani jednego więcej. Słucham

M. G: Kolejne pytanie.
Kochany Enki. Czy nowo powstała fundacja Enkire w Szwajcarii, pozwoli nam na szybsze zgromadzenie funduszy na wykopaliska w Hawarze i w Gizie?

EN-KI:
Powiem inaczej Mario. Macie trzy lata. Jak te trzy lata zostaną wykorzystane, to już pozostawiam Wam. Uruchomcie rozumy. Słucham.

M. G: Dziękuję drogi Enki. Mam ostatnie pytanie.
Bardzo często we wszystkich sesjach przewija się pytanie. Jak ja osobiście mogę pomóc w Projekcie Cheops? Muszę przyznać, że to jest pytanie do znudzenia, również dla mnie, ponieważ nikt nie przychodzi i nie mówi. Słucha, czy mogę Ci w jakikolwiek sposób pomoc, nawet w najmniejszy. Moje pytanie. Kiedy się w końcu ludzie nawet ci, co chcą pomóc, a niewiedzą jak, obudza z letargu, bo to jest bardzo męczące, ciągle powtarzające się pytania.

EN-KI:
Obudzą się Mario obudzą, bo już niebawem, nie w tym roku jeszcze, ale już w przyszłym, kiedy spojrzą przez teleskop w niebo – zobaczą czerwoną planetę. To właśnie ta która leci do słońca. Wtedy u wielu nastąpi przebudzenie, wiec nie wystarczy zapytać. Co mam zrobić dla Misji Faraon? Jak mam pomóc i na słowie się kończy. Przyjdź do powstających fundacji, do już istniejących fundacji i włącz się w ten Projekt. Tak, jak powiedziałem, ostatnie pytanie zostało przeczytane.
Ja Enki dziękuję Wam zgromadzonym tu na tej Sali za przybycie, za wysłuchanie moich słów. Chociaż mogły być czasami ostre, ale czyż kochający ojciec, który naprawdę kocha i który czasami nakrzyczy nie robi tego z miłości, wiec pomyślcie nad tym, kiedy pójdziecie do domu, a dzisiaj to ja Wam dziękuję.

M: Dziękujemy Ci drogi Enki. Dziękujemy Ci za przybycie i wszystkim gościom z zagranicy i z całej Polski również dziękujemy. Dziękujemy Ci jeszcze raz Enki, że chciałeś tutaj z nami być. Brakuje nam jeszcze dużo Enki, ale na pewno będziemy mieli czas na udoskonalenie się.

Autor: Maria Kubacka z udziałem wolontariuszy

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Lucyna Łobos, Sesje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Sesja 98

  1. skryba pisze:

    przeczytałem wszystkie publikowane wersje sesji od 1-97 i mam już wyrobione zdanie na ten temat, wszystkim tym,którzy ślepo wierzą w to co przekazuje Enki poprzez Lucynę radzę jeszcze raz, o ile w ogóle przeczytali wszystkie sesje Lucyny, przeczytać je jeszcze raz i pomyśleć czy ta istota duchowa istnieje, jest zbyt wiele nieścisłości w jej przekazach a czas pokaże najlepiej o prawdziwości tych informacji, póki co nie wierzę w te „opowiadania” bo kiedy padają pytania o konkrety to zaraz spada zasłona z zaproszeniem na sesję prywatną, czy ktoś był na takiej sesji? czy choć kilka zdań powiedział co usłyszał? przecież nie wszystkie pytania dot. spraw prywatnych, osobistych! pomyślcie..

  2. zawiedziony pisze:

    Zgadzam się z postawioną tezą-bo tak to wygląda!

  3. aru pisze:

    niezła bajkopisarka z niej ;))))))))

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s