Nowości – wrzesień

Sytuacja w Kairze

Skończyły się wakacje, i w Egipcie skończył się parę dni temu okres Ramadanu. Od ostatnich informacji zamieszczonych w „Nowościach“ (w lipcu br.), właściwie nic godnego uwagi w Projekcie Cheops się nie zdarzyło. Do spotkania w Kairze z dr Hawassem i jego zastępcą w lipcu nie doszło – okazuje się, że główni szefowie Najwyższej Rady wakacyjny czas spędzają poza granicami Egiptu, co powoduje trudności z bezpośrednią komunikacją. Być może, zresztą, nie był to jeszcze dobry moment na takie spotkanie.
Sprawy naszych badań w Hawarze i na terenie Trzech Piramid w Gizie są w dalszym ciągu w zawieszeniu i – ze względu na realną możliwość zmian w Najwyższej Radzie – trudno przewidzieć, kiedy to wszystko ponownie ruszy do przodu.

Sesje publiczne

Ponieważ, wiele osób dzwoni lub pisze do nas z pytaniami o sesje publiczne z Lucyną chciałem poinformować, że 19 września Lucyna i Bill wylatują do Chicago. W związku z tym, takie sesje mogą być wznowione dopiero po ich powrocie do Polski. W tej chwili dokładna data powrotu nie jest jeszcze ustalona. Sesje publiczne będą z pewnością odbywać się w Chicago i być może w innych miastach Stanów Zjednoczonych. Ich treść będzie publikowana na naszej stronie w miarę, jak będziemy otrzymywali ze Stanów nagrania lub teksty. W przypadku, gdyby ktoś z Was miał wyjątkowo ważne pytanie do En-Ki – może je przesłać na adres Fundacji a my postaramy się przekazać je do Chicago (oczywiście bez gwarancji, że zostanie zadane w czasie sesji).

Nowa książka: „W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu”

Miło mi poinformować sympatyków (i przeciwników) Projektu Cheops, że w grudniu lub na początku stycznia ukaże się w Polsce moja następna książka, która jest kontynuacją „Przebudzenia Cheopsa“. W tej chwili trwają rozmowy z Wydawnictwem KOS i z innymi wydawnictwami, dotyczące szczegółów publikacji. Książka nosi roboczy tytuł: „W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu“ z podtytułem: „Ochrona ludzi i Ziemi przed kataklizmem w roku 2012“. Te osoby, które czytały „Przebudzenie Cheopsa“ wiedzą, że opisana tam historia kończy się w kwietniu 2005 roku, gdyż był to miesiąc, gdy tekst oddany został do druku. Wtedy trwały jeszcze wykopaliska na Ślęży, a „sprawy egipskie“ były tylko w „sferze pobożnych życzeń“ i chanelingów Lucyny. Obecna pozycja obejmuje okres od kwietnia 2005, do teraz, a więc do września 2010. Poza tym książka napisana jest w innym stylu niż poprzednia. Jest to już bardziej „język faktów“, reportaż i kronika wydarzeń w kontekście „przekazów En-Ki“ oraz dokonanych w tym czasie badań, odkryć, sukcesów i „chwilowych zahamowań“. Książka będzie bogato ilustrowana zdjęciami i będzie zawierała wiele bardzo interesujących i nieznanych dotąd, fragmentów sesji roboczych z Lucyną. Głównym tematem będzie oczywiście sprawa badań na terenie Nekropolii w Hawarze w poszukiwaniu wejścia do Wielkiego Labiryntu, jak do tego doszło i dlaczego nagle badania zostały przerwane. Nie będą to jednak jedyne tematy zawarte w tej publikacji.

Nowe tłumaczenia:

Chciałem również poinformować, że staraniem nowego Wydawnictwa HOPE, książka „Przebudzenie Cheopsa“ została opublikowana w językach hiszpańskim i portugalskim, a na ukończeniu są tłumaczenia na języki włoski i francuski. Książka „Przekazy Enki“ Lucyny Łobos-Brown lada moment ukaże się w tłumaczeniu na język niemiecki i trwa praca nad tłumaczeniami na języki: hiszpański, włoski, angielski i portugalski.
Andrzej Wójcikiewicz

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s