26 lutego 2011

Nowe źródło informacji
W internecie od czasu do czasu pojawiały się pytania czy Lucyna jest jedyną osobą na Ziemi, przez którą „przemawia En-Ki“? Czy są inne potwierdzenia tego, co jest przez Lucynę mówione z innych źródeł?
Do tej pory – patrząc na to z perspektywy naszego Projektu – jedynym wiarygodnym źródłem była Lucyna i tego się konsekwentnie trzymaliśmy. Jednak w połowie zeszłego roku sprawy zaczęły się zmieniać. Na początku czerwca 2010 roku, po sesji publicznej w Mysłowicach otrzymałem w prezencie płytę CD, na której było napisane: „Ania – regresing plus En-Ki“.
Po przesłuchaniu nagrania okazało się, że osobą, która mi przekazała tę płytę był specjalista od hipnozy regresyjnej, Pan Bolesław Zarębski (ze Śląska), który od 2009 roku przeprowadził kilka sesji hipnozy z mieszkanką Szamotuł, Anną Dolińską. W czasie jednej z  sesji, odezwał się niespodziewanie En-Ki z prośbą, aby informacje z tej sesji były przekazane komuś z Projektu Cheops. Prośba została spełniona przez Pana Bolesława właśnie podczas spotkania w Mysłowicach.
Nasza wspólna sesja z Anią została przepowadzona w Szamotułach na początku lipca 2010 roku z udziałem Pana Bolesława, Iwony Stankiewicz i moim. To, co usłyszeliśmy od Samuela (En-Ki) ucieszyło nas i zastanowiło.  Przede wszystkim – przekaz ten nie tylko potwierdzał informacje uzyskane przez Lucynę, ale wskazywał jaki powinien być dalszy ciąg naszych działań w Egipcie, zapowiadał znaczące zmiany, kontynuację wykopalisk i… uaktywnienie Wielkiej Piramidy. Wskazywał również na dodatkowe elementy związane z zabezpieczeniem Ziemi, o których dotychczas jeszcze nic nie wiedzieliśmy. Zastanawiającą była informacja, że Lucyna „na chwilę się od nas odsunie“ (a ściślej od Fundacji „Dar Światowida“). Była też prośba, aby „jej na to pozwolić, dać jej odpocząć“. Trudno nam było wtedy w to wszystko uwierzyć, gdyż nasze wzajemne relacje były niezwykle ciepłe, serdeczne. Lucyna była Wiceprezesem Fundacji „Dar Światowida“ i wszelkie działania związane z Egiptem były z nią konsultowane jako z osobą, która ma przecież bezpośredni kontakt z Nadprezesem (tak nazywaliśmy En-Ki).
Był to okres, kiedy kończyłem właśnie pisanie ostatnich rozdziałów nowej książki „W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu“ i zastanawiałem się, jak powinienem ją zakończyć, z uwagi na brak konkretnych działań w Egipcie. W związku z tym, niektóre treści sesji z Anią wprowadziłem do ostatniego rozdziału książki, a samą Anię metaforycznie nazwałem „Aniołem“.

Rezygnacja Lucyny Łobos-Brown
Podczas spotkania z Lucyną i jej mężem, Billem Brownem, w Chicago, pod koniec listopada 2010 roku (po kursie Silvy), Lucyna niespodziewanie wręczyła mi – jako Prezesowi – oficjalne pismo, w którym z dniem 13 grudnia 2010 roku zrezygnowała z funkcji Wiceprezesa Fundacji „z powodów osobistych“.  Owym „powodem osobistym“ był sprzeciw mój i pozostałych członków Fundacji „Dar Światowida“, aby włączyć się w akcję oficjalnego poparcia dla petycji, związanej z „naciskiem na władze Egiptu“, aby wydały pozwolenie na wykopaliska od strony wioski, w celu odkopania Świątyni Chufu, która ma znajdować się w tym rejonie. Była to petycja, w którą Lucyna i jej mąż włączyli się emocjonalnie, choć – według opinii naszych egipskich przyjaciół – nie miała żadnych szans powodzenia. Dziś z perspektywy minionego czasu – można powiedzieć, że owa petycja tylko rozwścieczyła dra Zahi Hawassa oraz pracowników Ministerstwa Kultury (do których była skierowana), a osoby, które ją zainicjowały miały bardzo wyraźnie powiedziane, aby nie zajmować się więcej tym tematem…
Dzięki temu, że Fundacja „Dar Światowida“ nie włączyła się w ten „atak na Egipt“ mamy ciągle „czyste konto“ i możliwości dalszej, oficjalnej współpracy z placówkami naukowymi w Egipcie oraz z Najwyższą Radą Starożytności.

Sesje z Anną Dolińską
Do tej pory – z pomocą Bolesława oraz moją – odbyło się osiem sesji hipnozy z nowym medium. Zamieszczamy je (wraz z pierwszą sesją przeprowadzoną przez Pana Bolesława w marcu 2009 roku) na naszej stronie w nowym dziale „Sesje z Anną Dolińską“. Były to sesje prywatne, dlatego z treści tych sesji usunięte zostały osobiste pytania uczestników poszczególnych spotkań, nie związane z samym Projektem.
Ocenę tych przekazów pozostawiam Czytelnikom.

Rola nowego medium
Pojawienie się nowego medium nie jest i nie może być traktowane, jako „zastąpienie Lucyny – Anią“. Lucyny nie można „zastąpić“, gdyż dzięki niej zaistniał cały Projekt Ratowania Ziemi, dzięki niej powstały cztery fundacje i dzięki niej jesteśmy teraz w tym a nie w innym miejscu, jeśli chodzi o Egipt. Pojawienie się nowej osoby jest kolejnym uwiarygodnieniem samej Lucyny, jest  uzupełnieniem i wzmocnieniem informacji, które dotychczas płynęły wyłącznie poprzez nią.

Kiedy nastąpi spotkanie Lucyny z Anią?
To pytanie było wielokrotnie zadawane przez nas samych na sesjach. Wierzymy, że do takiego spotkania dojdzie w najbliższym czasie. Widzimy też wyraźnie, że Ania nie pojawiła się przypadkiem, że „niebo“ przewidziało wcześniej pewne scenariusze i w ten sposób przygotowało nas na wszelkie ewentualności.

Spotkanie publiczne – konferencja
Jeszcze w tym roku odbędzie się spotkanie publiczne zakończone sesją hipnozy z Anną Dolińską. Miejscem spotkania będzie Warszawa lub Wrocław. Najprawdopodobniej będzie to Międzynarodowa Konferencja z udziałem prezenterów z różnych krajów, ale ostateczna decyzja będzie podjęta na początku marca. W międzyczasie sesje z Anią będą się odbywały raz w miesiącu i będą umieszczane na naszej stronie. Najważniejsza wiadomość:

UAKTYWNIENIE ENERGETYCZNE WIELKIEJ PIRAMIDY ORAZ WŁĄCZENIE OCHRONY ZIEMI I LUDZI JEST PRZEWIDZIANE JUŻ W TYM,  2011 ROKU. DOKŁADNE INFORMACJE ZOSTANĄ PODANE PODCZAS SESJI PUBLICZNEJ NA KONFERENCJI.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s