Materiały video

Audycja Janusza Zagórskiego poświęcona Projektowi Cheops

janusz-zagorski

Prace w Hawarze (styczeń)

Wykopaliska w Hawarze.

Znaleziska z listopada 2008

Nie do wiary, cześć I

Nie do wiary, część II

Reklamy

4 odpowiedzi na „Materiały video

 1. Piotr pisze:

  Dzięki za Video, Teraz lepiej widać jak się pracuje w Egipcie. Wygląda jak w Polsce jeszcze za komuny. Sprzęt się już rozpadający. Także każdy grosz jest potrzebny. Zapraszam na Facebook Projekt Cheops do aktywnej współpracy nad rozpowszechnianiem projektu.

 2. uzurpacja pisze:

  Totalne oszołomstwo! Ta baba jest przez kogoś podstawiona, przez kogo? NWO? Wzystko spreparowane od początku do końca. Sekta, która wyłudza pieniądze i w dodatku chce podporządkować sobie zagubione „duszyczki”. ludzi bez wiedzy. Ta baba powinna być zamknięta w psychiatryku! Chyba, że czyni to na zlecenie, a cała ta inscenizacja jest przygotowana od początku do końca. I jeszcze jedno! Ty wiedźmo nie kalaj mi słowa En-Ki=, który był naukowcem z Nibiru i zapewne jeszcze żyje. To zręcznie spreparowane kłamstwo na jego temat nie ma nicv wspólnego z prawdą! Komu ty służysz czarownico w negatywnym słowa tego znaczeniu?

 3. uzurpacja pisze:

  I jeszcze dodam ostatnie spostrzeżnie. Ona ma oczy jaszczurzycy! A więc to jest reptilianka!

 4. Kai pisze:

  @uzurpacja
  Uzurpacjo, nie uważam, abyś dobrze robił wchodząc na czyjąś stronę i go po prostu obrażał.
  Zgadzam się z Tobą, Pani Lucyna jest albo wyrachowanym oszustem, albo zwykłym idiotą, albo (i to jest moim zdaniem najbardziej prawdopodobne) człowiekiem, który uległ własnym urojeniom.
  W każdym razie wątpie, aby była to sekta. Ci ludzie raczej szczerze wierzą w to co robią i to jest ich cel. Nawet rozsądek i racjonalizm nie ma szans przekonać tych ludzi, że 2012 to będzie już chyba 150 koniec świata w przeciągu XX i XXI wieku.
  Tym bardziej obrażanie, naśmiewanie i wyzywanie jedyne co robi to jeszcze bardziej utwierdza „ich” (wierzących w moce piramid, itp.), że sceptycy to agresywni, wulgarni i cyniczni ignorańci.

  I jeszcze jedno – wydaje mi się, że En-Ki nie jest zaporzyczeniem od nazwy naukowca, tylko raczej z sumeryjskiej mitologi. Enki był bóstwem mądrości i stwórcą człowieka.

  Co do samej Pani Lucyny. Zastanawiam się, co zostanie wymyślone, kiedy po 2012 nic się nie stanie. Czy ta strona nadal będzie widnieć tylko będzie miała chronić przed rokiem 2024? Czy może każde trzęsienie ziemi, wypadek samochodowy w Pszczynie Dolnym i kaszel niemowlaka będzie dowodem, że koniec świata miał być, lecz bogowie dali nam szansę. A może będzie mówione, że to nigdy nie chodziło o kataklizmy tylko, że będzie transformacja duchowa i wtedy, jak medycyna odkryje szczepionkę na HIV to wtedy to też będzie uznane za przemianę duchową.

  Wstyd mi jest za uniwersytety. Poważne instytucje (a może Pani Lucyna tylko uzurpuje sobie ich akredytaje, a tak naprawdę to tylko zna jakiegoś pracownika, który razem z nimi bawi się w „tajemnice piramid”?) zaangażowane we współczesne dezinformacje na temat starożytnych cywilizacji (Majowie, Egipcjanie).

  Pani Lucyna nie jest jaszczurzycą czy wiedźmą, takie istoty nie istnieją…
  Lucyno, Ty jesteś po prostu zwykłym człowiekiem.

  Pozdrawiam,

  Kai

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s